Матична плоча

ASUS ROG Strix B550-F Gaming - Placa Base Gam...

 • Дизајниран за производители на компјутери: вклучува претходно инсталиран I/O штит, BIOS-от Flashback, Q-LED и SafeSlot...читај повеќе
 • Брза мрежа: Intel Ethernet 2.5 Gbps со ASUS LANGuard...читај повеќе
 • Стабилно напојување: Комбинирани засилувачи за напојување со ProCool конектор за напојување, квалитетни пригушници од легура...читај повеќе
Повеќе информации Comprar

Компаративна табела на основата на Плака

Топ 1 Топ 2 Топ 3 Топ 4
имеGigabyte B550 Gaming X V2 ATX Motherboard for ASUS ROG Strix X670E-E Gaming WiFi - Placa Ba msi Pro X670-P WiFi Placa Base, ATX - Admite Izquierda L Mini Joycon Buttons Board PCB, L
Сликата
Предност Gigabyte b550 gaming x v2 zócalo am4 atx amd b550...читај повеќеДесктоп процесори од AMD Ryzen 7000 Series со приклучок AM5 од AMD...читај повеќеVRM DEPENDIBLE, Listo para Ryzen 7000: el PRO X670-P WiFi emplea un VRM Duet Rail 14+2 con...читај повеќеMaterial de alta calidad: la placa base de la consola de juegos está hecha de material de...читај повеќе
тежина 2.292 фунти3.747 фунти4.188 фунти
Мерките
 • Ширина: 9.606
 • Висока или висока: 1.574
 • Долго: 12.00
 • Инчи
 • Ширина: 9.606
 • Висока или висока: 1.968
 • Долго: 12.00
 • Инчи
 • Ширина: 9.6
 • Висока или висока: 2.5
 • Долго: 12
 • Инчи
Попуст 7% попуст22% попуст8% попуст
Цени120,00 евра 538,99 евра 295,58 евра 20,49 евра
Comprar Comprar Comprar Comprar

Најдобра матична плоча

2 placas de interfaz JDS-030 y cable de cinta de 12 pines compatible con PS4 Pro/Slim controlador inalámbrico de repuesto para montaje de puerto de carga

2 placas de interfaz JDS-030 y cable de cinta...

10,04 евра повеќе информации
Gamepad Motherboard, Gamepad Reemplazo de la Placa Base Reparación de la Consola de Juegos Placa Base Durable Y Anticorrosión para PS4 Slim Gamepad JDM030

Gamepad Motherboard, Gamepad Reemplazo de la ...

29,98 евра повеќе информации
Placa Base Izquierda Joy con, Placa Base de Botón L del Lado Izquierdo HDH SAKYo 01 para Switch Lite, Número de Pieza HDH SAKYo 01 para Manija Izquierda Switch Lite

Placa Base Izquierda Joy con, Placa Base de B...

28,95 евра повеќе информации
Gigabyte Z590 AORUS Xtreme WB ATX Placa Base para CPU Intel LGA 1200

Gigabyte Z590 AORUS Xtreme WB ATX Placa Base ...

874,22 евра повеќе информации
Gigabyte Technology B560M DS3H V2 (Socket 1200/B560 Express/DDR4/S-ATA 600/Micro ATX)

Gigabyte Technology B560M DS3H V2 (Zócalo 12...

98,99 евра повеќе информации
Akai professional
Албум од 2018 година
Alfa extension
Antec cooler
Antec nx210 калено стакло
Bombilla e27 60w
Бореа цена
Conceptronic csatai23u adaptador usb ide sata 2.5 3.5 hdd
понуди на coolbox
Crosscall action x3 opiniones
Епсон xp печатач
Gls massamagrell
Iphone 11 pro max tama'o
Mejor smartwatch barato 2018
Msi geforce gtx 1050ti 4gt oc
No funciona netflix en mi tv box
Детски скутер со 3 тркала
PC3 10600
Фантомска крв
плоча за полнач
Portatil lenovo 13 pulgadas
Procesador intel socket 1151 gen 8 9
Razer kraken кварц auriculares игри
Ривен
Самсунг Жирона
Samsung s10 sm g973f ds
Tarjetas de video baratas
Teclado hp no funciona
Логитек тастатура за ipad pro
Telefonos lg 4g
продавница за велосипеди Јаен
Компјутер продавници онлајн готовина при испорака
Venta de camaras de fotos en cordoba
Xiaomi mi lite 9
Xiaomi vitoria